Aktualna technologia , która pozwala na więcej

Niby dziś wszystko jest jednorazowe. Jak się nam coś znudzi to wyrzucamy to do koszu. jak, wiemy szybkość życia sprawia, że większość osób nie posiada zbyt wielu rzeczy. Ciągle zmieniamy miejsce zamieszkania, poszukujemy nowych perspektyw, brakuje, więc w naszym życiu miejsca na jakieś stałe rzeczy.

Kolorowa grafika

Autor: TANAKA Juuyoh (田中十洋)
Źródło: http://www.flickr.com

W związku z ciągłymi zmianami musimy poszukiwać rzeczy, które do tej zmienności się dopasują. Na szczęście można zażegnać wyrzucanie różnych przedmiotów. Przez współczesną technologię, jaką jest technologia hydrografiki (link do strony) można odmienić wygląd ukochanych bibelotów w związku z tym, do czego akurat jesteśmy na danym etapie życia przekonani. Jeśli w nowym mieszkaniu potrzebujemy bibelotów, które będą miały wzór szkockiej kraty trzeba zgłosić się do firmy znającej się na hydrografice. Kiedy zaniesiemy nasz bibelot do osób zajmujących się hydrografiką, pośród foli będziemy musieli znaleźć wzór, który będzie nam pasował. Często już następnego dnia będzie można iść po naszą rzecz, która będzie całkiem zmieniona. Technologia ta polega na oczyszczeniu konkretnej rzeczy (umyciu i odtłuszczeniu), później rozkłada się folię na wodzie (wszystko we właściwej temperaturze) i zanurzeniu danego przedmiotu w folii. Brzmi raczej jak bajka, ale jak raz zobaczymy efekt pracy hydrografików, to zrozumie się, że to fenomenalny sposób na nadanie drugiego życia często zniszczonym rzeczom.

Z nieciekawej rzeczy w krzyk modySporo osób słyszało o recyklingu. Sporo osób stara się wdrożyć w życie

Modernistyczny kształt

Autor: Danny Fowler
Źródło: http://www.flickr.com

zmienianie różnego rodzaju rzeczy niepotrzebnych w niezbędne gadżety. Ale prawda jest taka, że zamiast wielu niepotrzebnych rzeczy lepiej mieć parę porządnych. Wtedy nawet, gdy totalnie będziemy chcieli odmienić styl naszego domu, to można te parę bibelotów dać do przerobienia. W takim wypadku idealnie sprawdzi się hydrografika (definicja). To technika, pozwalająca nałożyć ciekawe wzory na różnego rodzaju przedmioty. Nie muszą to być bibeloty, mogą to być nawet kaski motocyklowe.

Tak samo ekscytujące artykuły są opublikowane w podobnym serwisie. Jeśli pragniesz je przeczytać – zobacz pod linkiem, który jest tutaj.

Wszystko zależy od tego, co chcielibyśmy zmienić i jakiej jest to wielkości. Jeśli, więc chcielibyśmy zmienić look którejś rzeczy dowiedzmy się czegoś o hydrografice i pomyślmy, czy aby na sto procent chcemy coś spisać na straty, czy może jednak lepiej jakoś fajnie odmienić nasz wysłużony przedmiot.